UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jerzy Lebioda - Masz rację, to dużo, ale tanio to już było. Ceny galopują i końca tego galopu nie widać. Jeśli ktoś może sobie pozwolić na zakup mieszkania to niech to robi i nie liczy na to że może kiedyś się coś zmieni na lepsze.
miswciazzywy