UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@LucynaŁupina - Prawda jest taka, że niektórzy kapitaliści chcą się jednak bogacić nadmiernie. Kapitalizm to bardzo dobry ustrój, ale taką nieograniczoną pazerność sam nasz Pan premier Kaczyński potępił w swoim orędziu, bo implikacje tych nieetycznych zachowań uderzają potem rykoszetem w nasz rząd.

TeofilSkorupa

Anuluj