UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@LucynaŁupina - Prawda jest taka, że niektórzy kapitaliści chcą się jednak bogacić nadmiernie. Kapitalizm to bardzo dobry ustrój, ale taką nieograniczoną pazerność sam nasz Pan premier Kaczyński potępił w swoim orędziu, bo implikacje tych nieetycznych zachowań uderzają potem rykoszetem w nasz rząd.
TeofilSkorupa