Wybrany wątek opinii

Nie każdy chce mieszkać w centrum miasta. Niektórzy cenią sobie ciszę i spokój. Nie każdy chce też codziennie dojeżdżać. To tylko cena, za która zbywca chce zbyć swój produkt. Gdyby nie było chętnych, pewnie byłaby niższa. To się nazywa wolny rynek.
LucynaŁupina (2022.02.17)
@LucynaŁupina - Na Topolowej cisza? W pobllizu na Oboźnej tramwaj, blisko Płk Dąbka i Robotnicza po której suna setki samochodów na Zawade i Nad Jar. Hałąs taki sam jak w centrum, a mieszka sie na zad. .. .To samo ma sie na Oboźnej, a ceny 1 tys mniejsze i wszędzie blisko.
Jerzy Lebioda (2022.02.17)
@LucynaŁupina - Prawda jest taka, że niektórzy kapitaliści chcą się jednak bogacić nadmiernie. Kapitalizm to bardzo dobry ustrój, ale taką nieograniczoną pazerność sam nasz Pan premier Kaczyński potępił w swoim orędziu, bo implikacje tych nieetycznych zachowań uderzają potem rykoszetem w nasz rząd.
TeofilSkorupa (2022.02.17)
@Jerzy Lebioda - Pisałam ogólnie. Myślę jednak, że Topolowa i tak jest lepsza niż Grunwaldzka czy Płk Dąbka jeśli chodzi o hałas. Między blokami nie jest aż tak głośno w bocznej uliczce jak przy główniej ulicy gdzie jest mocne natężenie ruchu. Najgorzej jest mieszkać przy długich prostych ulicach. Ja to rozumiem i za boczną ulicę zapłaciłabym więcej. Jednak wiadomo, konsumenci mają prawo mieć swoje zdanie i wybrać to co im odpowiada najlepiej. Ty wolisz Oboźna a ja zdecydowanie nie chciałbym tam mieszkać.
LucynaŁupina (2022.02.17)
@TeofilSkorupa - "Pan premier Kaczyński potępił w swoim orędziu, bo implikacje tych nieetycznych zachowań uderzają potem rykoszetem w nasz rząd. "Nieprzejednany ułanie propagandy Populizmu i Socjotechniki, radosny wielbicielu NAJDROŻSZEGO przywódcy wolaków, opisz w jaki sposób owe "nieetyczne zachowania"uderzają w UMIŁOWANY żónt. Koniecznie w prostych słowach godnych tak zdolnego propagandysty jak ty. .. zAment.
GłębokaMyśl (2022.02.17)
@LucynaŁupina - Cisza i spokój niekoniecznie. Poza tym zimą ludzie w starszych domach palą różnymi, dziwnymi rzeczami, przez co czasem tam bardzo śmierdzi. Mieszkam w okolicy, to muszę to wąchać.
(2022.02.17)
@LucynaŁupina - Śmiechu warte - i to Ty mówisz o wolnym rynku. Za dużo oglądasz TVP, czy w twojej TV nie mówią o inflacji, o podwyżkach itd
(2022.02.17)
Oglądam też TVN. Nie martw się.
LucynaŁupina (2022.02.17)
@LucynaŁupina - Lucyna zdecyduj się, jesteś chłop czy baba, bo raz chciała byś, ale się boisz, drugi raz chciał byś, bo już się nie boisz. !! a może ogarnęła Cie już tęcza, czy udajesz tylko niemca?
Broń Cie panie (2022.02.17)
@GłębokaMyśl - Zastanawia mnie jak można być tak ograniczonym i zapiekłym w nienawiści do naszego państwa, i wszystkiego co nasze polskie.
TeofilSkorupa (2022.02.17)
@TeofilSkorupa - To są ludzie którym w życiu nie wyszło. Nie zwracajmy na takich uwagi. Może się w życiu nie udać, można takiemu podać rękę, ale tylko jeśli na to zasługuje.
LucynaŁupina (2022.02.17)
@TeofilSkorupa - Widać, PedofilSkorupa zalozył drugie konto i dokonuje samopocieszenia, zresztą pewnie jak co wieczór przy obrazku świętego kaczyńskiego.
PiesekLeszek (2022.02.17)
@Jerzy Lebioda - No chyba nie bardzo. .. Oboźna to jest raczej w zupełnie innym miejscu, więc zapewne chodziło Panu o ul. obrońców Pokoju? Topolowa/Matejki/Pokorna to jedne z cichszych osiedli. Tramwaj słychać sporadycznie, nie przeszkadza nawet przy otwartym oknie, ruchu od ul. Robotniczej czy Płk. Dąbka nie słychać w ogóle. Najgłośniejszy element tego osiedla to sklep Borys, a raczej jego klienci - a i to ledwie od czasu do czasu.
(2022.02.20)
Powrót do komentarzy