Wybrany wątek opinii
Nie każdy chce mieszkać w centrum miasta. Niektórzy cenią sobie ciszę i spokój. Nie każdy chce też codziennie dojeżdżać. To tylko cena, za która zbywca chce zbyć swój produkt. Gdyby nie było chętnych, pewnie byłaby niższa. To się nazywa wolny rynek.
Do moderacji
Odpowiedz
17
8
@LucynaŁupina - Na Topolowej cisza? W pobllizu na Oboźnej tramwaj, blisko Płk Dąbka i Robotnicza po której suna setki samochodów na Zawade i Nad Jar. Hałąs taki sam jak w centrum, a mieszka sie na zad. .. .To samo ma sie na Oboźnej, a ceny 1 tys mniejsze i wszędzie blisko.
Do moderacji
Odpowiedz
14
5
@LucynaŁupina - Prawda jest taka, że niektórzy kapitaliści chcą się jednak bogacić nadmiernie. Kapitalizm to bardzo dobry ustrój, ale taką nieograniczoną pazerność sam nasz Pan premier Kaczyński potępił w swoim orędziu, bo implikacje tych nieetycznych zachowań uderzają potem rykoszetem w nasz rząd.
Do moderacji
Odpowiedz
2
10
@Jerzy Lebioda - Pisałam ogólnie. Myślę jednak, że Topolowa i tak jest lepsza niż Grunwaldzka czy Płk Dąbka jeśli chodzi o hałas. Między blokami nie jest aż tak głośno w bocznej uliczce jak przy główniej ulicy gdzie jest mocne natężenie ruchu. Najgorzej jest mieszkać przy długich prostych ulicach. Ja to rozumiem i za boczną ulicę zapłaciłabym więcej. Jednak wiadomo, konsumenci mają prawo mieć swoje zdanie i wybrać to co im odpowiada najlepiej. Ty wolisz Oboźna a ja zdecydowanie nie chciałbym tam mieszkać.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@TeofilSkorupa - "Pan premier Kaczyński potępił w swoim orędziu, bo implikacje tych nieetycznych zachowań uderzają potem rykoszetem w nasz rząd. "Nieprzejednany ułanie propagandy Populizmu i Socjotechniki, radosny wielbicielu NAJDROŻSZEGO przywódcy wolaków, opisz w jaki sposób owe "nieetyczne zachowania"uderzają w UMIŁOWANY żónt. Koniecznie w prostych słowach godnych tak zdolnego propagandysty jak ty. .. zAment.
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
@LucynaŁupina - Cisza i spokój niekoniecznie. Poza tym zimą ludzie w starszych domach palą różnymi, dziwnymi rzeczami, przez co czasem tam bardzo śmierdzi. Mieszkam w okolicy, to muszę to wąchać.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@LucynaŁupina - Śmiechu warte - i to Ty mówisz o wolnym rynku. Za dużo oglądasz TVP, czy w twojej TV nie mówią o inflacji, o podwyżkach itd
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
Oglądam też TVN. Nie martw się.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@LucynaŁupina - Lucyna zdecyduj się, jesteś chłop czy baba, bo raz chciała byś, ale się boisz, drugi raz chciał byś, bo już się nie boisz. !! a może ogarnęła Cie już tęcza, czy udajesz tylko niemca?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@GłębokaMyśl - Zastanawia mnie jak można być tak ograniczonym i zapiekłym w nienawiści do naszego państwa, i wszystkiego co nasze polskie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
@TeofilSkorupa - To są ludzie którym w życiu nie wyszło. Nie zwracajmy na takich uwagi. Może się w życiu nie udać, można takiemu podać rękę, ale tylko jeśli na to zasługuje.
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
@TeofilSkorupa - Widać, PedofilSkorupa zalozył drugie konto i dokonuje samopocieszenia, zresztą pewnie jak co wieczór przy obrazku świętego kaczyńskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@Jerzy Lebioda - No chyba nie bardzo. ..
Oboźna to jest raczej w zupełnie innym miejscu, więc zapewne chodziło Panu o ul. obrońców Pokoju?
Topolowa/Matejki/Pokorna to jedne z cichszych osiedli. Tramwaj słychać sporadycznie, nie przeszkadza nawet przy otwartym oknie, ruchu od ul. Robotniczej czy Płk. Dąbka nie słychać w ogóle. Najgłośniejszy element tego osiedla to sklep Borys, a raczej jego klienci - a i to ledwie od czasu do czasu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0