Wybrany wątek opinii

Dzięki naszemu rządowi mamy tanie mieszkania. Może Teoś i Lucynka kupią?/
(2022.02.17)
chyba ocipiałeś. .. tanie?
Józek od podwózek (2022.02.17)
Powrót do komentarzy