UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kilka dni temu na portelu ukazał się "Subiektywny przegląd tygodnia". Zafascynowany tym spojrzeniem na sprawy w kraju z chęcią bym przeczytał w następną sobotę o wszystkich przekrętach manipulacjach i kłamstwach władzy. O tym jak znikają miliardy z budżetu i poza budżetem, o tym że Pis podnosi ceny bo im się po prostu opłaca gdyż dzięki większym wpływą z podatków mogą więcej kraść. O tym ile ludzie i samorządy tracą na złodziejskim ładzie. I o tym jak dzisiejsi emeryci zadowoleni że dostali 14 zostawią swoim wnukom długi do spłacania
Cebula