UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kilka dni temu na portelu ukazał się "Subiektywny przegląd tygodnia". Zafascynowany tym spojrzeniem na sprawy w kraju z chęcią bym przeczytał w następną sobotę o wszystkich przekrętach manipulacjach i kłamstwach władzy. O tym jak znikają miliardy z budżetu i poza budżetem, o tym że Pis podnosi ceny bo im się po prostu opłaca gdyż dzięki większym wpływą z podatków mogą więcej kraść. O tym ile ludzie i samorządy tracą na złodziejskim ładzie. I o tym jak dzisiejsi emeryci zadowoleni że dostali 14 zostawią swoim wnukom długi do spłacania
Cebula