86
17.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ceny nie spadną. Może spadnie dynamika wzrostu, ale trend się utrzyma. RPP i NBP przespali rok 2021.Teraz za tarczę antyinflacyjną, 14 emeryturę etc. zapłacą również mający kredyty hipoteczne. Daleko nam do rozwiniętych systemów bankowych krajów zachodnich, gdzie oczywistym jest stałe oprocentowanie długoterminowych zobowiązań. Szkoda.
(2022.02.17)

info

6  
  5
@Jerzy Lebioda - Pisałam ogólnie. Myślę jednak, że Topolowa i tak jest lepsza niż Grunwaldzka czy Płk Dąbka jeśli chodzi o hałas. Między blokami nie jest aż tak głośno w bocznej uliczce jak przy główniej ulicy gdzie jest mocne natężenie ruchu. Najgorzej jest mieszkać przy długich prostych ulicach. Ja to rozumiem i za boczną ulicę zapłaciłabym więcej. Jednak wiadomo, konsumenci mają prawo mieć swoje zdanie i wybrać to co im odpowiada najlepiej. Ty wolisz Oboźna a ja zdecydowanie nie chciałbym tam mieszkać.
LucynaŁupina (2022.02.17)
ceny wzrosną o inflację to pewne, czyli 7-8 procent, co ciekawe mający kredyt do spłaty ma tym zarobią bo ich mieszkania wzrosną więcej niż raty kredytów, póki co stopy są śmiesznie niskie w stosunku do inflacji, tak więc raty rosną ale wartość mieszkania dużo bardziej,
Yjnb (2022.02.17)

info

3  
  5
Sami ekonomiści na tym pożal się Boże forum.
Mietek daj ognia (2022.02.17)

info

6  
  3
@zz3@ww45 - NIE - to dzięki takiemu elektoratowi jak ty Elbląg upada, to ty i tobie podobni zniszczyliście to miasto.
(2022.02.17)
@miswciazzywy - Tak samo naganiali w 2008r. Byłem to pamiętam. Identyczna narracja. Rynek nie tylko rośnie.
Od roku 2008 do 2014 mieszkani (2022.02.17)
@TeofilSkorupa - "Pan premier Kaczyński potępił w swoim orędziu, bo implikacje tych nieetycznych zachowań uderzają potem rykoszetem w nasz rząd. "Nieprzejednany ułanie propagandy Populizmu i Socjotechniki, radosny wielbicielu NAJDROŻSZEGO przywódcy wolaków, opisz w jaki sposób owe "nieetyczne zachowania"uderzają w UMIŁOWANY żónt. Koniecznie w prostych słowach godnych tak zdolnego propagandysty jak ty. .. zAment.
GłębokaMyśl (2022.02.17)
@LucynaŁupina - Cisza i spokój niekoniecznie. Poza tym zimą ludzie w starszych domach palą różnymi, dziwnymi rzeczami, przez co czasem tam bardzo śmierdzi. Mieszkam w okolicy, to muszę to wąchać.
(2022.02.17)
@LucynaŁupina - Śmiechu warte - i to Ty mówisz o wolnym rynku. Za dużo oglądasz TVP, czy w twojej TV nie mówią o inflacji, o podwyżkach itd
(2022.02.17)
Oglądam też TVN. Nie martw się.
LucynaŁupina (2022.02.17)