A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Rząd dba . O siebie - Od kiedy TVN nie jest syfem? Już zapomnieliście o akcjach z tortem Hitlera, udającym zmarłego KODziarzem i innych?
Na okólniku uwczesny prezydent miasta Elbląg pan Nowaczyk i jego świta miał wybudować nowoczesny stadion piłkarski obietnica wyborcza czyli nabrał kibiców Olimpii Elbląg!!!!!
@Bańka już pękła - Możesz pomarzyć
Tu nie ma żadnej zagadki. Mieszkasz w Elblągu pracujesz w Gdańsku. Dotyczy to masy osób, które tutaj się sprowadzają. Osiedla wypełnione są ludźmi z trójmiasta. Tutaj po prostu opłaca się kupić mieszkanie w fajnej lokalizacji i mieć 50min drogi do firmy. A pandemia tylko nakręciła ten trend pracy zdalnej bez obowiązku pokazywania się w formach. W Gdańsku w podobnej cenie lądujesz za Obwodnicą w smrodzie z Szadółek.
Ciekawe co nastąpi, gdy skończy sie popyt na nowe własnościowe mieszkania w Elblagu ?
Zostaną tylko chętni na darmowe komunalne. Czy prezydenci i Dyrektorzy Wydziałów w Ratuszu mają plany dla naszego miasta za 5,czy 10 lat, czy ich to już nie obchodzi ?
Pod żadnym względem ten budynek nie powinien tam powstać. Infrastruktura drogowa, sanitarna, burzowa, energetyczna. Jak oni dostali pozwolenie na budowę tak dużej ilości mieszkań? To trąca o prokuraturę
Tylko niech ten developer zabuduje ten teren przy samym wlocie w Elblągu jakoś konkretnie. Widzicie jego zabudowę tj. Mleczarnia, Łęczycka. .wszystko na jedno kopyto. .Tania jadka. .. .Widzieliście nowe budynki w Gdańsku czy Olsztynie ??? A cena za metr nie odbiegamy aż tak dużo !!!
Jeszcze nie dawno zero ofert deweloperów na skrzynkę, obecnie zasypują mnie codziennie, w 3 mieście mieszkania stoja, w Elblągu ceny jak w Warszawie ale tez juz spadek zainteresowania(wejdźcie na Morizon)stopy po 6 ma zaraz kredytobiorcy odczują i zacznie się rodeo jak w 2008 gdzie z mieszkaniami bujali się po rok czasu sprzedający.
Dla mnie ceny w Elblągu to 5000 kola max 6000zl za metr ale to rynek sam wyreguluje, wydyma ali się tylko ci którzy teraz nie dość że kupili na gorce to jeszcze na zerowych stopach. .. .a 7% do końca roku będzie realne
Nie polecam od tego dewelopera kupować nieruchomośc.
Opieszałość w usuwaniu usterek czy nawet niedociągnięć budowlanych.
Jakoś wykonania słaba.
Nie wspomnę o oknach.
Będzie można popatrzeć i również poczuć obecność końskiego sąsiada; )))