UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tu nie ma żadnej zagadki. Mieszkasz w Elblągu pracujesz w Gdańsku. Dotyczy to masy osób, które tutaj się sprowadzają. Osiedla wypełnione są ludźmi z trójmiasta. Tutaj po prostu opłaca się kupić mieszkanie w fajnej lokalizacji i mieć 50min drogi do firmy. A pandemia tylko nakręciła ten trend pracy zdalnej bez obowiązku pokazywania się w formach. W Gdańsku w podobnej cenie lądujesz za Obwodnicą w smrodzie z Szadółek.