Wybrany wątek opinii
ludzie będa kupować bo mamy brak mieszkań ale hałs da im się we znaki.
Do moderacji
Odpowiedz
19
16
Jaki brak mieszkań? wg GUS w Polsce jest więcej mieszkań niż gospodarstw domowych. Przestań czytać artykuły sponsorowane przed developerów bo tam zawsze będzie tylko, tanio już było ceny będą rosły itd.
Do moderacji
Odpowiedz
46
14
Statystycznie to wiesz każdy ma średnią krajową. Na Dąbrowskiego już jadą z cenami powyżej 7tys metr. Tutaj nie będzie jakoś taniej. Robi się kolorowo.
Do moderacji
Odpowiedz
26
8
@Bańka już pękła - Rosły będą bo budowlanka idzie w górę z cenami. A, że w tym samym czasie rosną ceny mieszkań już oddanych tylko wartość majątku wzrasta. Nic tylko się cieszyć.
Do moderacji
Odpowiedz
12
19
Mój znajomy robi flipy na mieszkaniach, teraz zrobił coś na zasadzie i płacze że zero zainteresowania. Również mówił że jeszcze nigdy tak długo nie sprzedawał. A widziałem, mieszkanie fajnie zrobione. Stopy podskoczą jeszcze kilka razy, minie kilka miesięcy i ceny zaczną spadać.
Do moderacji
Odpowiedz
30
8
@Bańka już pękła - Flipy. Napisz jak do prostego człowieka obraca nieruchomościami. Złapie okazję, wyremontuje i wrzuca na sprzedaż. To zabawa dla ludzi z kapitałem. Nie spadną ot tak magicznie bo % rosną, teraz wyznacznikiem jest stan deweloperski za 7tys. Nikt tego mieszkania za 5tys/mkw. nie odda.
Do moderacji
Odpowiedz
12
12
SKĄD WY BIERZECIE TAKIE GŁUPIE INFORMACJE??? "GUS podał najświeższe dane dotyczące liczby mieszkań w Polsce. Z zestawienia wynika, że w Polsce jest 15 mln lokali według stanu na 2020 rok. W rok przybyło aż 202 tys. MIESZKAŃ"Liczba gosp. domowych w 2019 roku wynosiła 14,8 mln.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Nie przesadzaj hałas taki jak wszędzie, mam tam rodzine i jakos nie narzekają
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@Bańka już pękła - Możesz pomarzyć
Do moderacji
Odpowiedz
0
1