Wybrany wątek opinii

Mieszkania nie dla mieszkańców
Rząd o nas dba (2022.02.15)
@Rząd o nas dba - Bierz pod uwagę że buissnes insider to syf. Na wywiad odnośnie cen nieruchomości zapraszają developerów. A co ci mają mówić. ? W grudniu sprzedaliśmy najmniej od 10 lat, to samo w styczniu, ceny będą spadały ? Gdybym ja był developerem zawsze bym mówił że ceny będą tylko rosły. To proste jak budowa cepa.
Przezorny (2022.02.15)
@Przezorny - Wystarczy poszukać w Google kto kupuje mieszkania w Polsce. Jak ktoś ogląda tylko tvp to nie dowie się prawdy "Szwedzka firma Heimstaden Bostad kupiła 2500 mieszkań w Polsce od Budimexu Nieruchomości. Za cały pakiet mieszkań na różnym etapie realizacji, Szwedzi zapłacili 1,4 mld zł. "RMF rp money tvn - to też syf dla ciebie?
Rząd dba . O siebie (2022.02.15)
@Rząd dba . O siebie - łał straszne, fundusz kupił niecały 1% mieszkań z rynku pierwotnego. Na pewno bardzo to wpływa na wysokie ceny. Realnie na wzrosty wpływa inflacja, pośrednicy nieruchomości polityka kraju. 1.inflacja bo wiadomo, każdy kto ma kasę ucieka gdzie może. 2 Pośrednik lepiej jak sprzeda mieszkanie za 400k niż za 200k, on i tak nie ponosi żadnej odpowiedzialności, ani za mieszkanie ani za ewentualną porażkę przy sprzedaży. 3.polityka kraju każdy chyba widzi jaka jest. A tak, większość z tych gówno portali, które wymieniłeś zgadnij!!! ma sponsora który lobbuje za konkretną narracją. Kurtyna. dziękuję
Bańka (2022.02.15)
@Rząd dba . O siebie - Ale zrobiłeś odkrycie, nie tylko z TVN można się dowiedzieć o inwestycjach mieszkaniowych zagranicznych firm.
Qwe (2022.02.15)
@Qwe - Nie wydaje mi. sie by zagraniczne fundusze czy inni inwestorzy lokowali pieniądze w mieszkania w Elblągu, gdzie możliwości wynajmu są ograniczone. Zagranica wykupuje masowo mieszkania na wynajem w dużych aglomeracjach.
(2022.02.15)
Fakt, fundusze są zainteresowane dużymi miastami, a nie takimi dziurami bez perspektyw jak Elbląg. Mieszkania wcale u nas nie schodzą dobrze. Radzę przejść się pod Regal Park, Na Łęczycką. Ciemno. Kilka świateł. Neonova - mnóstwo ogłoszeń o sprzedaży, a jeszcze kilka innych inwestycji, m. in. na Zatorzu, Dąbrowskiego, Sadowej itd.
ella (2022.02.15)
@Rząd dba . O siebie - Od kiedy TVN nie jest syfem? Już zapomnieliście o akcjach z tortem Hitlera, udającym zmarłego KODziarzem i innych?
(2022.02.16)
Powrót do komentarzy