UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Rząd dba . O siebie - Od kiedy TVN nie jest syfem? Już zapomnieliście o akcjach z tortem Hitlera, udającym zmarłego KODziarzem i innych?
@Rząd dba . O siebie - Od kiedy TVN nie jest syfem? Już zapomnieliście o akcjach z tortem Hitlera, udającym zmarłego KODziarzem i innych?