UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe co nastąpi, gdy skończy sie popyt na nowe własnościowe mieszkania w Elblagu ? Zostaną tylko chętni na darmowe komunalne. Czy prezydenci i Dyrektorzy Wydziałów w Ratuszu mają plany dla naszego miasta za 5,czy 10 lat, czy ich to już nie obchodzi ?