UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie polecam od tego dewelopera kupować nieruchomośc. Opieszałość w usuwaniu usterek czy nawet niedociągnięć budowlanych. Jakoś wykonania słaba. Nie wspomnę o oknach.

Niestety Klient

Anuluj