UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie polecam od tego dewelopera kupować nieruchomośc. Opieszałość w usuwaniu usterek czy nawet niedociągnięć budowlanych. Jakoś wykonania słaba. Nie wspomnę o oknach.
Niestety Klient
Nie polecam od tego dewelopera kupować nieruchomośc. Opieszałość w usuwaniu usterek czy nawet niedociągnięć budowlanych. Jakoś wykonania słaba. Nie wspomnę o oknach.
Niestety Klient