60
15.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@GochaK - Może twój się rozpada, ja mam garaż po remoncie, mam alarm, prąd, kanał. Niejeden tego nie ma.
(2022.02.15)
A kto będzie to za chwilkę kupował? kredyty do góry pensje w dół, praca w Elblągu marna. .. zapowiada się że ta bańka mieszkaniowa pęknie, mój kolega już sprzedaje mieszkanie które ma na kredyt płacił 1460 PLN teraz 2030 PLN z pensji 280 mniej PLN czyli o co tu chodzi na prosty rachunek, nikt nie może mu tego wytłumaczyć a wielu tak ma lub zaraz będzie miało. .. .myślę że mieszkań będzie dużo od komornika i banków jeszcze troszkę. .. .to tego to zmierza, bo mieszkać to jedno a płacić za to to całkiem inna TRUDNA sprawa. .. .
ten i tamten... (2022.02.15)

info

6  
  1
Już najwyższy czas zająć się drogą dojazdową od grunwaldzkiej do Gronowa Górnego - dziura na dziurze!!! Przejazd tą drogą to horror !
brak słów (2022.02.16)
@brak słów - Bo to ulica gminy Gronowo. Nie chcą być w Elblągu to mają dziurę na dziurze.
(2022.02.16)
Czy użytkownika drogi powinno powinno obchodzić kto jest właścicielem ??? po to jest droga żeby była przejezdna a nie zawalidroga !
tyle (2022.02.16)

info

0  
  1
a np, Trojmasto ktore kupuje duzo mieszkan w E-gu.
viga (2022.02.16)
Gocha K nie wiem czy miasta stać na wyburzenie garaży bo sa wykupione z gruntem na własność a jest ich 350
korona (2022.02.16)

info

1  
  0
będzie drożej, złotówka jest coraz mniej warta, będziecie milionerami.
(2022.02.16)

info

1  
  0
Brrrrawo, brrrrrawo, brrrrrawo!Budowac, budowac, budowac!olsztyn buduje Elblag rownorzedne miasto. Elblag 0.5mln. !
Powiatowy (2022.02.16)

info

0  
  1
Bardzo ciekawa lokalizacja na mieszkania, szczególnie że za płotem znajduje się Fundacja Końskie Zdrowie gdzie trzymają te zwierzęta. ..
(2022.02.16)