UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na okólniku uwczesny prezydent miasta Elbląg pan Nowaczyk i jego świta miał wybudować nowoczesny stadion piłkarski obietnica wyborcza czyli nabrał kibiców Olimpii Elbląg!!!!!
Na okólniku uwczesny prezydent miasta Elbląg pan Nowaczyk i jego świta miał wybudować nowoczesny stadion piłkarski obietnica wyborcza czyli nabrał kibiców Olimpii Elbląg!!!!!