UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na okólniku uwczesny prezydent miasta Elbląg pan Nowaczyk i jego świta miał wybudować nowoczesny stadion piłkarski obietnica wyborcza czyli nabrał kibiców Olimpii Elbląg!!!!!


Anuluj