UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeszcze nie dawno zero ofert deweloperów na skrzynkę, obecnie zasypują mnie codziennie, w 3 mieście mieszkania stoja, w Elblągu ceny jak w Warszawie ale tez juz spadek zainteresowania(wejdźcie na Morizon)stopy po 6 ma zaraz kredytobiorcy odczują i zacznie się rodeo jak w 2008 gdzie z mieszkaniami bujali się po rok czasu sprzedający. Dla mnie ceny w Elblągu to 5000 kola max 6000zl za metr ale to rynek sam wyreguluje, wydyma ali się tylko ci którzy teraz nie dość że kupili na gorce to jeszcze na zerowych stopach. .. .a 7% do końca roku będzie realne
Trzymać cisnienie