UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko niech ten developer zabuduje ten teren przy samym wlocie w Elblągu jakoś konkretnie. Widzicie jego zabudowę tj. Mleczarnia, Łęczycka. .wszystko na jedno kopyto. .Tania jadka. .. .Widzieliście nowe budynki w Gdańsku czy Olsztynie ??? A cena za metr nie odbiegamy aż tak dużo !!!

Sasuad

Anuluj