UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pod żadnym względem ten budynek nie powinien tam powstać. Infrastruktura drogowa, sanitarna, burzowa, energetyczna. Jak oni dostali pozwolenie na budowę tak dużej ilości mieszkań? To trąca o prokuraturę
Pod żadnym względem ten budynek nie powinien tam powstać. Infrastruktura drogowa, sanitarna, burzowa, energetyczna. Jak oni dostali pozwolenie na budowę tak dużej ilości mieszkań? To trąca o prokuraturę