UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pod żadnym względem ten budynek nie powinien tam powstać. Infrastruktura drogowa, sanitarna, burzowa, energetyczna. Jak oni dostali pozwolenie na budowę tak dużej ilości mieszkań? To trąca o prokuraturę


Anuluj