A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
100 metrów dalej jest duży plac po dawnym boisku od lat nie użytkowanym, czemu by tam nie postawić kameralnego osiedla mieszkaniowego. Już najwyższa pora by rozpocząć rewitalizację dzielnicy Osiek.
Po to, aby parkowac :)Np. Miejska Policja, gdy jada sobie sniadanko kolo campingu :)jest tez 2 wyjscie. Dla mieszkancow i ich gosci. Najlepiej to stawiac parkingi na placach zabaw a nie na pustym miejscu gdzie nic innego nie moze powstac. ..
No to jest kompromitacja tych urzędnikòw w UM, tyle lat bezradność- sami sobie związali ręce, już nawet nie trzeba się domyślać dlaczego tak jest, co to za władza, które NIE potrafi pod własnym nosem zagospodarować działki która jest wizytówką ich bezradności, śmieszności niekompetencji braku wsydu I ignorancji wobec prawa, dywersanci rozwoju miasta.
A może by ktoś pomyślał by dla dzieci coś zrobić A nie parking. Tu to chociaż dzieci miałyby pile do popisu jak by jakiś spać zabaw powstal
Dzieciaki tam bardzo często grają w piłkę. Jeden z coraz mniej licznych widoków jak dzieciaki spędzają czas na świeżym powietrzu.
"A może by ktoś pomyślał by dla dzieci. .. "- czy wy czytacie to co piszecie w komentach zanim wyślecie?
Słuszna inwestycja. Sklep ma swój parking. Camping też ma swoje miejsca parkingowe. Na starówkę za daleko. .. ale najważniejsze, że będzie więcej betonu. ..
Rozumiem ze pietrowy na kilkaset miejsc by starówki nie zagracać. .. ale chyba mnie poniosło, rzeczywistość jest taka, rośnie trawa, będzie beton.