UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słuszna inwestycja. Sklep ma swój parking. Camping też ma swoje miejsca parkingowe. Na starówkę za daleko. .. ale najważniejsze, że będzie więcej betonu. ..

GłębokaMyśl

Anuluj