UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No to jest kompromitacja tych urzędnikòw w UM, tyle lat bezradność- sami sobie związali ręce, już nawet nie trzeba się domyślać dlaczego tak jest, co to za władza, które NIE potrafi pod własnym nosem zagospodarować działki która jest wizytówką ich bezradności, śmieszności niekompetencji braku wsydu I ignorancji wobec prawa, dywersanci rozwoju miasta.
Wiem, że boli