39
09.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ktory radny tam mieszka, ze parking chcą budować?
(2022.01.09)

info

2  
  1
Między Grunwaldzką, Jaszczurczego i Oboźną powinien powstać parking. Wielu mieszkańców wokoło a tam się dodatkowo bloki mieszkalne buduje. Jakiś absurd.
dziwne33 (2022.01.09)

info

2  
  2
Dla radnego, co mieszka obok. Wspólnota nie musi kredytu brać pod budowę parkingu.
(2022.01.09)
w miescie powinno sie wyburzac bloki robic trawniki sadzic drzewa budowac miejsca parkingowe i rozrastac miasto w ten sposob a nie walic wiecej rregalparkow w centrum co z parkiem nie ma nic wspolnego, zlikwidowac skrzyzowania i stawiac ronda zamaist czerwonej fali i wiecznego bolu d z korkami mniejsze ryzyko wypadku, ale radni bezradni sa od brania kapusty a nie wynajdywania prochu na nowo
(2022.01.09)
Naumniej siem pisać po polskiemu ruska sobako
(2022.01.09)
Ronda? Przecież elblongi nie potrafią jeździć po nim. Np. Mało kiedy sygnalizują zamiar jego opuszczenia. .. Tylko robią to już po fakcie.
Das (2022.01.09)
Domyślam się, że ma to być parking na potrzeby osób odwiedzających Stare Miasto. Pewnie płatny. .Może być przydatny w przypadku jakiejś większej imprezy.
Ja wiem (2022.01.09)

info

1  
  1
Bo pewien radny sobie tak wymyślił. .. Tam jest miejsce a bloki, blisko centrum, a jednak na uboczu.
Anonimek1 (2022.01.09)
Lepiej drzewa posadzić!!!
(2022.01.09)

info

2  
  0
Po to, aby parkowac :)Np. Miejska Policja, gdy jada sobie sniadanko kolo campingu :)jest tez 2 wyjscie. Dla mieszkancow i ich gosci. Najlepiej to stawiac parkingi na placach zabaw a nie na pustym miejscu gdzie nic innego nie moze powstac. ..
Hah (2022.01.09)