Wybrany wątek opinii
I nadal nie będzie zainteresowanych i Ratusz o tym dobrze wie.
Na miejscu prezydenta w terminie 3 miesięcznym zwolnilbym z Urzędu Miejskiego calą ekipę urzędników odpowiedzialnych za sprzedaż gruntów Miasta i do tego dołożył vice prezydenta Nowaka. Od razu wiele tematów poszloby do przodu, a może i własciciel dzialki na Placu Konstytucji zmienił zdanie po 20 latach blokowania zabudowy centrum Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Zwolnić Nowaka? A może trochę wyżej?
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
No to jest kompromitacja tych urzędnikòw w UM, tyle lat bezradność- sami sobie związali ręce, już nawet nie trzeba się domyślać dlaczego tak jest, co to za władza, które NIE potrafi pod własnym nosem zagospodarować działki która jest wizytówką ich bezradności, śmieszności niekompetencji braku wsydu I ignorancji wobec prawa, dywersanci rozwoju miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0