UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
100 metrów dalej jest duży plac po dawnym boisku od lat nie użytkowanym, czemu by tam nie postawić kameralnego osiedla mieszkaniowego. Już najwyższa pora by rozpocząć rewitalizację dzielnicy Osiek.
100 metrów dalej jest duży plac po dawnym boisku od lat nie użytkowanym, czemu by tam nie postawić kameralnego osiedla mieszkaniowego. Już najwyższa pora by rozpocząć rewitalizację dzielnicy Osiek.