Wybrany wątek opinii

Rozumiem ze pietrowy na kilkaset miejsc by starówki nie zagracać. .. ale chyba mnie poniosło, rzeczywistość jest taka, rośnie trawa, będzie beton.
Art :) (2022.01.10)
@Art :) - Gdyby ktoś nie chciał zawalać starówki to piętrowy parking powstałby przy moście. Wtedy realnie mógłby odciążyć starówkę.
GłębokaMyśl (2022.01.10)
Powrót do komentarzy