UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to jest kompromitacja tych urzędnikòw w UM, tyle lat bezradność- sami sobie związali ręce, już nawet nie trzeba się domyślać dlaczego tak jest, co to za władza, które NIE potrafi pod własnym nosem zagospodarować działki która jest wizytówką ich bezradności, śmieszności niekompetencji braku wsydu I ignorancji wobec prawa, dywersanci rozwoju miasta.

Wiem, że boli

Anuluj