UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Art :) - Gdyby ktoś nie chciał zawalać starówki to piętrowy parking powstałby przy moście. Wtedy realnie mógłby odciążyć starówkę.

GłębokaMyśl

Anuluj