UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po to, aby parkowac :)Np. Miejska Policja, gdy jada sobie sniadanko kolo campingu :)jest tez 2 wyjscie. Dla mieszkancow i ich gosci. Najlepiej to stawiac parkingi na placach zabaw a nie na pustym miejscu gdzie nic innego nie moze powstac. ..
Ooo