Wybrany wątek opinii
Po co komu parking w tym miejscu ?
Do moderacji
Odpowiedz
58
4
Jak to po co do towo i mrówki 😂
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
Dla radnego, co mieszka obok. Wspólnota nie musi kredytu brać pod budowę parkingu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Bo pewien radny sobie tak wymyślił. .. Tam jest miejsce a bloki, blisko centrum, a jednak na uboczu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Po to, aby parkowac :)Np. Miejska Policja, gdy jada sobie sniadanko kolo campingu :)jest tez 2 wyjscie. Dla mieszkancow i ich gosci. Najlepiej to stawiac parkingi na placach zabaw a nie na pustym miejscu gdzie nic innego nie moze powstac. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
A może by ktoś pomyślał by dla dzieci coś zrobić A nie parking. Tu to chociaż dzieci miałyby pile do popisu jak by jakiś spać zabaw powstal
Do moderacji
Odpowiedz
1
4