Wybrany wątek opinii

Po co komu parking w tym miejscu ?
(2022.01.09)
Jak to po co do towo i mrówki 😂
BalaganeKaz (2022.01.09)
Dla radnego, co mieszka obok. Wspólnota nie musi kredytu brać pod budowę parkingu.
(2022.01.09)
Bo pewien radny sobie tak wymyślił. .. Tam jest miejsce a bloki, blisko centrum, a jednak na uboczu.
Anonimek1 (2022.01.09)
Po to, aby parkowac :)Np. Miejska Policja, gdy jada sobie sniadanko kolo campingu :)jest tez 2 wyjscie. Dla mieszkancow i ich gosci. Najlepiej to stawiac parkingi na placach zabaw a nie na pustym miejscu gdzie nic innego nie moze powstac. ..
Hah (2022.01.09)
A może by ktoś pomyślał by dla dzieci coś zrobić A nie parking. Tu to chociaż dzieci miałyby pile do popisu jak by jakiś spać zabaw powstal
(2022.01.10)
Powrót do komentarzy