Wybrany wątek opinii
100 metrów dalej jest duży plac po dawnym boisku od lat nie użytkowanym, czemu by tam nie postawić kameralnego osiedla mieszkaniowego. Już najwyższa pora by rozpocząć rewitalizację dzielnicy Osiek.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Dzieciaki tam bardzo często grają w piłkę. Jeden z coraz mniej licznych widoków jak dzieciaki spędzają czas na świeżym powietrzu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2