Wybrany wątek opinii

Wczoraj w skrzynce na listy znalazłem PISemko z podwyżką czynszu. .. no i musiałem (no nie chciałem, ale musiałem. .. )się napić. ..
Renek (2022.01.01)
@Renek - Te a to PiS winduje ceny czynszu czy twoja spółdzielnia? Dzisiejszy kac to tez wina PiSu pewnie.
Janusz Nosacz (2022.01.01)
@Renek - Prezydent PSL z kolegami z PO list ci przysłali. Słaby jesteś że musisz się napić. Uważaj to może skończyć się nałogiem. 😀
Qwe (2022.01.02)
Powrót do komentarzy