Wybrany wątek opinii
Wczoraj w skrzynce na listy znalazłem PISemko z podwyżką czynszu. .. no i musiałem (no nie chciałem, ale musiałem. .. )się napić. ..
Do moderacji
Odpowiedz
22
13
@Renek - Te a to PiS winduje ceny czynszu czy twoja spółdzielnia? Dzisiejszy kac to tez wina PiSu pewnie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
@Renek - Prezydent PSL z kolegami z PO list ci przysłali. Słaby jesteś że musisz się napić. Uważaj to może skończyć się nałogiem. 😀
Do moderacji
Odpowiedz
1
0