UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma to jak praca za czasów PO stawka 4zł/h kiedy 90 % pensji szło na sam czynsz za mieszkanie ! Ale Порт Эль wtedy spijał z dzióbków działaczy PO


Anuluj