UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma to jak praca za czasów PO stawka 4zł/h kiedy 90 % pensji szło na sam czynsz za mieszkanie ! Ale Порт Эль wtedy spijał z dzióbków działaczy PO
Nie ma to jak praca za czasów PO stawka 4zł/h kiedy 90 % pensji szło na sam czynsz za mieszkanie ! Ale Порт Эль wtedy spijał z dzióbków działaczy PO