Wybrany wątek opinii

Najważniejsze, że będą podwyżki dla nauczycieli od września 38 %. Nie będą musieli stratować w wyborach samorządowych albo być w różnych radach nadzorczych.
Wiecznie mało . (2022.01.01)
Powrót do komentarzy