Wybrany wątek opinii
Najważniejsze, że będą podwyżki dla nauczycieli od września 38 %. Nie będą musieli stratować w wyborach samorządowych albo być w różnych radach nadzorczych.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1