UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najważniejsze, że będą podwyżki dla nauczycieli od września 38 %. Nie będą musieli stratować w wyborach samorządowych albo być w różnych radach nadzorczych.

Wiecznie mało .

Anuluj