UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najważniejsze, że będą podwyżki dla nauczycieli od września 38 %. Nie będą musieli stratować w wyborach samorządowych albo być w różnych radach nadzorczych.
Wiecznie mało .
Najważniejsze, że będą podwyżki dla nauczycieli od września 38 %. Nie będą musieli stratować w wyborach samorządowych albo być w różnych radach nadzorczych.
Wiecznie mało .