UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będzie się działo. Zachciało się unijnego Zielonego Ładu, wchodzenia w pandemiczny obłęd drogą Niemiec nie Szwecji, zasypywania lockdownów tarczami rzucanymi na oślep w bardzo wielu przypadkach, obłędnej etatystycznej polityki gospodarczej PIS i równie durnych pomysłów lewicowej opozycji, to bardzo proszę. Zbierajcie chrust. Chodzą słuchy, że PIS hurtowo wykupuje bilboardy na maj, taka ciekawostka :)
hd