UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

żeby zwalczyć biedę trzeba nadrukować hajsu ile się da rozdać ten hajs biednym tak, żeby każdy dostał 5 milionów i już będzie bogaty, nie rozumiem dlaczego rząd nie chce tego zrobić? potem tych milionerów należy nazwać cwaniakami i złodziejami i dowalić im podatek z 50 procent,

inflacjamyśli

Anuluj