UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

żeby zwalczyć biedę trzeba nadrukować hajsu ile się da rozdać ten hajs biednym tak, żeby każdy dostał 5 milionów i już będzie bogaty, nie rozumiem dlaczego rząd nie chce tego zrobić? potem tych milionerów należy nazwać cwaniakami i złodziejami i dowalić im podatek z 50 procent,

inflacjamyśli