68
01.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Moim zdaniem w tym roku powróci przestępczość podobna do tej w latach 90tych. Bezrobotni znów zaczną kroić buty w parkach. Wzrośnie ilość kradzieży sklepowych i "dziesiony". Bieda podnosi agresję.
System (2022.01.01)

info

7  
  0
Śmieszy mnie tekst "Atak na wolne media", a przecież TVN to nie są wolne media.
(2022.01.01)
Gdzie mój komentarz ocenzurowany porteliku? Czyżby nie był zgodny ze standardami?
Janusz Nosacz (2022.01.01)

info

3  
  2
Święte słowa. Mnie jakoś te podwyżki zbytnio nie obchodzą, bo mimo że nie zarabiam dużo, to udało mi się ograniczyć swoje potrzeby, które i tak nie były szczególnie wielkie. Od paru lat zamiast kupować kolejne ubranie tylko dlatego, bo jest ładne i tanie, kupuję lepszą, zdrową żywność. Zdecydowanie czuję się dzięki temu lepiej i jestem bardziej szczęśliwa niż mając tę 10 parę spodni; )Polecam gorąco zmianę konsumpcyjnego stylu życia na zdrowy, bo to coś wspaniałego czuć się tak dobrze. Przy okazji dajemy zarabiać Polakom, kupując zdrową żywność, a nie każemy pracować Chińczykom w warunkach urągających godności człowieka.
Wszystkiego dobrego! (2022.01.01)
Nasza cywilizacja, świat który znamy kończy się. Wiele na to wskazuje. smieszne jest to, że ''przykryci''tymi wszystkimi komunikatorami, fejsbukami, internetem, zauważymy to w ostatnim naszym momencie.
(2022.01.01)

info

5  
  0
odpowiedź = KRÓTKO.
odpowiedz dla madrali (2022.01.01)
@Wszystkiego dobrego!-- ot szczęściara, na spodniach których nakupiła wcześniej bo są tańsze od bochenka chleba nagotuje sobie i rodziny flaczków, lepsza zdrowa potrawa. -smacznego. Ty idź i kup sobie zdrowego masła i wysmaruj sobie nim palec łatwiej wchodzi w pewien otwór, bo tobie potrzebna jest lewatywa która zmniejszy ucisk na mózg.
.,. (2022.01.01)

info

4  
  2
@RobertKoliński - Warto by było gdyby redakcja przestała publikować twoje lewackie wypociny redakcjo proszę słuchajcie głosu LUDU
Niszczlewactwo (2022.01.01)
@RobertKoliński - Przestań ujadacie weź się do roboty oddaj zasiłki
Niszczlewactwo (2022.01.01)
Ważne, że prezydenci, wójtowie i burmistrzowie wzięli sobie po kilka tysięcy podwyżki, które umożliwił im PiS wydając rozporządzenie w sprawie wynagrodzeń samorządowców. Tak łatwo się sprzedaliście. Wszystkim innym szczęśliwego nowego 2022 roku.
Ghhh (2022.01.01)

info

4  
  0