A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Moim zdaniem w tym roku powróci przestępczość podobna do tej w latach 90tych. Bezrobotni znów zaczną kroić buty w parkach. Wzrośnie ilość kradzieży sklepowych i "dziesiony". Bieda podnosi agresję.
Śmieszy mnie tekst "Atak na wolne media", a przecież TVN to nie są wolne media.
Gdzie mój komentarz ocenzurowany porteliku? Czyżby nie był zgodny ze standardami?
Święte słowa. Mnie jakoś te podwyżki zbytnio nie obchodzą, bo mimo że nie zarabiam dużo, to udało mi się ograniczyć swoje potrzeby, które i tak nie były szczególnie wielkie. Od paru lat zamiast kupować kolejne ubranie tylko dlatego, bo jest ładne i tanie, kupuję lepszą, zdrową żywność. Zdecydowanie czuję się dzięki temu lepiej i jestem bardziej szczęśliwa niż mając tę 10 parę spodni; )Polecam gorąco zmianę konsumpcyjnego stylu życia na zdrowy, bo to coś wspaniałego czuć się tak dobrze. Przy okazji dajemy zarabiać Polakom, kupując zdrową żywność, a nie każemy pracować Chińczykom w warunkach urągających godności człowieka.
Nasza cywilizacja, świat który znamy kończy się. Wiele na to wskazuje. smieszne jest to, że ''przykryci''tymi wszystkimi komunikatorami, fejsbukami, internetem, zauważymy to w ostatnim naszym momencie.
odpowiedź = KRÓTKO.
@Wszystkiego dobrego!-- ot szczęściara, na spodniach których nakupiła wcześniej bo są tańsze od bochenka chleba nagotuje sobie i rodziny flaczków, lepsza zdrowa potrawa. -smacznego. Ty idź i kup sobie zdrowego masła i wysmaruj sobie nim palec łatwiej wchodzi w pewien otwór, bo tobie potrzebna jest lewatywa która zmniejszy ucisk na mózg.
@RobertKoliński - Warto by było gdyby redakcja przestała publikować twoje lewackie wypociny redakcjo proszę słuchajcie głosu LUDU
@RobertKoliński - Przestań ujadacie weź się do roboty oddaj zasiłki
Ważne, że prezydenci, wójtowie i burmistrzowie wzięli sobie po kilka tysięcy podwyżki, które umożliwił im PiS wydając rozporządzenie w sprawie wynagrodzeń samorządowców. Tak łatwo się sprzedaliście. Wszystkim innym szczęśliwego nowego 2022 roku.