UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Będzie się działo. Zachciało się unijnego Zielonego Ładu, wchodzenia w pandemiczny obłęd drogą Niemiec nie Szwecji, zasypywania lockdownów tarczami rzucanymi na oślep w bardzo wielu przypadkach, obłędnej etatystycznej polityki gospodarczej PIS i równie durnych pomysłów lewicowej opozycji, to bardzo proszę. Zbierajcie chrust. Chodzą słuchy, że PIS hurtowo wykupuje bilboardy na maj, taka ciekawostka :)

hd