Wybrany wątek opinii
Jakby nie szczekali na rząd to może i byłby most i basen odkryty i wiele innych rzeczy przydatnych miastu. Ale ze komusze cwaniaczkowo emblonskie wciąż u bo koryta to mamy jak mamy. Ludzie też sobie winni że głosują na takich matołów.
Do moderacji
Odpowiedz
11
9
@Janusz Nosacz - O losie, szkoła podstawowa się kłania. .. elblonski - O Matyldo, co za ciemnota i analfabetyzm. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Wrr - Elblonski lub emblonski to sarkazm z mojej strony a ciemnota i analfabetyzm to większość ludzi w tym mieście głosujących na te same które nic robią i szczekają dbające tylko o własne d. i d.. swoich pociotków.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1