UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wrr - Elblonski lub emblonski to sarkazm z mojej strony a ciemnota i analfabetyzm to większość ludzi w tym mieście głosujących na te same które nic robią i szczekają dbające tylko o własne d. i d.. swoich pociotków.

Janusz Nosacz