UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Jestem zdecydowanie za A może spróbujmy z petycja, zbierać głosy, bo sam komentarz pod artykułem nie wystarczy. Wyłączenie tego mostu bardzo utrudnił życie ale niestety to powód wykonawstwa mostu- Konsekwencje położenia bezmyślnej klepki, niedostosowanej do niczego, nawet nie dla pieszych