89
27.12.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wy budować obok drugi most i na każdym inny kierunek jazdy. A czemu w Elblągu nie ma kasyna noc a olsztyn buduje wszystko za co. Co z marsa ma kasę. k, ,a.
(2021.12.27)

info

5  
  0
Nieuki do szkoły i dowiecie się gdzie jest kanał elbląski.
(2021.12.27)

info

4  
  0
A co z istniejącymi mostami ???? Ten na starówce został zablokowany przez urzędasów z układami oraz miejscowych celebrytów ????
(2021.12.27)

info

10  
  1
To trzeba byc mózgiem zeby w Dojazdowa pchac ruch. I co to ma dac?Przeniesienie korkiw o 100m dalej?
^^^ (2021.12.27)

info

6  
  2
Tak sobie czytam te nieudolne hopsztosy elbląskich rajców i dyletanckich włodarzy w sprawie nowego mostu i mocno śmiech pusty mję ogarnia, bo kiedy tow. Koliński mówił o potrzebie nowego mostu (Most Północny)przy okazji cyrku z wystawieniem mieszkańców Nowakowa do wiatru przez władze m. in. miasta Elbląga, jakieś pół roku temu, to wtedy cała załgana sfora ratuszowików na wyścigi gardłowała, że "most niepotrzebny"i "Koliński znów wymyśla, pewnie kampanię robi!". Dziś, te same nieudaczniki kopiują nieudolnie pomysły skromnego Kolińskiego, który po raz kolejny ma tylko ubaw z tych nieogarów sakramenckich bez rozumu i godności człowieka, jakim niestety płacimy krocie - zwłaszcza PO ostatnich POdwyżkach diet i synekur - za robotę, którą de facto wykonuje ktoś inny. Złodzieje:)
RobertKoliński (2021.12.27)
Teraz tunele w modzie. Robic tunel pod kanalem. Jedyny minus, to ze srolsztyn bedzie chcial blokowac inwestycje, bo Elblag mialby cos, czego oni nie maja, tak jak z tramwajami.
Xcv (2021.12.27)

info

8  
  0
most na starówce powinni znowu przywrócić do ruchu naprawdę był bardzo pomocny
szit (2021.12.27)

info

6  
  3
Ciekawe czy dało by radę wykorzystać most kolejowy przy Zdroju? Przynajmniej w jedną stronę można by jechać. Pociąg też mógłby czasem przejechać jak by to dobrze zaprojektować i dać światła. Ps. Pociągu na Zdroju nie widziałem od lat.
Inżynier (2021.12.27)

info

9  
  1
Kto mi wytłumaczy na chłopski rozum jak ten most przy ulicy dojazowej miałby wyglądać ? W którym miejscu i po co ludzie mają tam jechać ?
Tojaaaaaaaa (2021.12.27)

info

11  
  0
Za Niemca było mniej mostów niż teraz i dawali radę i to bez zielonych świateł z powolnymi furmankami !. Ale jakby zrobić most płatny, to jak najbardziej kasa się przyda. Czy nie?
kongo (2021.12.27)

info

0  
  3