A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wy budować obok drugi most i na każdym inny kierunek jazdy. A czemu w Elblągu nie ma kasyna noc a olsztyn buduje wszystko za co. Co z marsa ma kasę. k, ,a.
Nieuki do szkoły i dowiecie się gdzie jest kanał elbląski.
A co z istniejącymi mostami ???? Ten na starówce został zablokowany przez urzędasów z układami oraz miejscowych celebrytów ????
To trzeba byc mózgiem zeby w Dojazdowa pchac ruch. I co to ma dac?Przeniesienie korkiw o 100m dalej?
Teraz tunele w modzie. Robic tunel pod kanalem. Jedyny minus, to ze srolsztyn bedzie chcial blokowac inwestycje, bo Elblag mialby cos, czego oni nie maja, tak jak z tramwajami.
most na starówce powinni znowu przywrócić do ruchu naprawdę był bardzo pomocny
Ciekawe czy dało by radę wykorzystać most kolejowy przy Zdroju? Przynajmniej w jedną stronę można by jechać. Pociąg też mógłby czasem przejechać jak by to dobrze zaprojektować i dać światła. Ps. Pociągu na Zdroju nie widziałem od lat.
Kto mi wytłumaczy na chłopski rozum jak ten most przy ulicy dojazowej miałby wyglądać ? W którym miejscu i po co ludzie mają tam jechać ?
Za Niemca było mniej mostów niż teraz i dawali radę i to bez zielonych świateł z powolnymi furmankami !. Ale jakby zrobić most płatny, to jak najbardziej kasa się przyda. Czy nie?