Wybrany wątek opinii
Potrzebny most w centrum bo tu wlasnie sie tworzą korki bo ludzie chca dojazdu do Castoramy oraz wylot na Malbork / A1 autostradę. W dodatku niedlugo powstanie biurowiec za kanalem.
Do moderacji
Odpowiedz
22
12
Nie za kanałem ten biurowiec, ale przed kanałem, kanał jest za Wyspą Spichrzów.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3