UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Janusz Nosacz - O losie, szkoła podstawowa się kłania. .. elblonski - O Matyldo, co za ciemnota i analfabetyzm. ..

Wrr

Anuluj