UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Janusz Nosacz - O losie, szkoła podstawowa się kłania. .. elblonski - O Matyldo, co za ciemnota i analfabetyzm. ..
Wrr
@Janusz Nosacz - O losie, szkoła podstawowa się kłania. .. elblonski - O Matyldo, co za ciemnota i analfabetyzm. ..
Wrr