UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Jestem zdecydowanie za A może spróbujmy z petycja, zbierać głosy, bo sam komentarz pod artykułem nie wystarczy. Wyłączenie tego mostu bardzo utrudnił życie ale niestety to powód wykonawstwa mostu- Konsekwencje położenia bezmyślnej klepki, niedostosowanej do niczego, nawet nie dla pieszych