UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wrr - Elblonski lub emblonski to sarkazm z mojej strony a ciemnota i analfabetyzm to większość ludzi w tym mieście głosujących na te same które nic robią i szczekają dbające tylko o własne d. i d.. swoich pociotków.
Janusz Nosacz