A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To trzeba zacisnąć pięści. wziąć się bardzie do roboty i płacić.
Kupujesz prąd od dostawców czyli pośredników, i to oni są notowani na giełdzie i muszą nadrobić spadki swoich akcji.
Coś takiego jak z owocami :)w skupie maliny kosztują nie całą zł. W sprzedaży kosztują koło 20 zł, a rolnicy nie mogą legalnie pominąć pośredników.
I tak samo jest z ciepłem które produkuje Energa, a Ty kupujesz od EPECu.
Kapitalizm Panie.
tylko elementy aspołeczne i sterowane przez wrogie Polsce i Polakom ośrodki jątrzą i lamentują, systemy wdrożone przez rząd chronią prawdziwych Polaków przed podwyżkami, program antypowyżkowy pomoże każdemu uczciwemu Polakowi, natomiast cwaniakom nie pomoże i bardzo dobrze, tylko cwaniaki narzekajom, uczciwi Polacy się cieszą z tych podwyżek
To jest właśnie polityka Niemiec, które są przeciwne energetyce atomowej, która jest podstawa np we Francji. Niemieszki weszli w OZE - wiatraki kupują z Chin a przy okazali dla nas sprzedają stare graty. Do tego chcą pokazać jacy to my jesteśmy zaje.. w ekologii i dlatego wzrost cen emisji CO2.To nic ze cały świat ma to w d.. - Chiny i USA ale to my musimy żyć pod dyktando Niemiec
Nie dziwie się, ze UK podziękowała i wyszła z tego bajzlu, który to się zaczyna walić
trzeba zrobić ściepę narodową i kupić elektrownię atomową. ..
Taki pakiet klimatyczny podpisał w Brukseli rząd premier Kopacz z PO a dziś zapłacimy za to !!
@Tomasz85 - Co ty opowiadasz, człowieku. Giełdy Ci się pomyliły. Ta z Książęcej z tą, na której handluje się uprawnieniami CO2.Albo wyjdziemy z tego eurokołchozu, albo będziemy palić chrustem, a oświetlać naftą. Europejski mainstream jest opętany zieloną ideologią z jednej strony, z drugiej po prostu skorumpowany. Wiatraki, PV, teraz gaz od Rosjan, w tym wszystkim potęgą w Europie są Niemcy, a kto aktualnie trzęsie Europą? Tandem Niemcy-Francja z ewidentną pierwszoplanową rolą tych pierwszych, zresztą Francuzi 70% energii mają z atomu, im to wariactwo zasadniczo dużo nie robi. To jest prawdziwy dramat, elitom w Brukseli naprawdę zależy na jak najwyższych cenach uprawnień, w ten sposób chcą wymusić odejście od paliw kopalnych. A to, że Polska na węglu siedzi, mają gdzieś. Energię mamy kupować od nich.
@dorwać podwyżki cwaniakom - Masz IQ 45,czy może 51 ?
Pier. .. ony pinokio
To będą koszty, które zapłacimy za wybór Fachurów przez nawiedzonych MOCHERÓW - wyborców słusznej zmiany. Nie mamy narodu, który chciałby z nami współpracować. Teraz na kolana - szkoda tylko dzieci - nie widzę światełka w tunelu ciemnoty średniowiecznej.